O firmě GD design s.r.o.

Naše firma působí na českém trhu od roku 1997. Od samotného počátku se zaměřujeme na výrobu a distribuci svíček. Postupem času jsme se propracovali k širokému sortimentu dekorativních i vonných svíček, které uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka. V naší nabídce najdete kromě celoročních kolekcí i kolekce ke speciálním příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce, Valentýn, Jaro aj. Naší snahou je nabídnout co největší barevnou i tvarovou škálu svící, při zachování kvality materiálu, ve větší míře parfémovaného.

K nabídce sortimentu svíček již přes 5 let také patří nábytek, interiérové doplňky a dárkové zboží, jež jsme zařadili v důsledku poptávky na trhu a snaze nabídnout zákazníkovi širokou škálu výrobků pod jednou střechou.

Z nábytku to je především kolekce rustikálního nábytku, Antique a Provence. Interiérové doplňky zahrnují čiré sklo (včetně skleněných podložek a podtácků, vázy, mísy a domácenské sklo) a práskané sklo, zčásti také barevné, dále kovové svícny a stojany, keramiku, porcelán, ručně malované obrazy i reprodukce, hodiny (nástěnné, stolní i stojací), lampy, sošky ze sádry a dekorace ke zvláštním příležitostem jako jsou Vánoce, Velikonoce, Valentýn apod. Každým rokem se naše firma také zúčastňuje výstavy interiérových doplňků a nábytku Tendence v Praze.

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
  • Kontakty
  • +420 601 556 779 (Po - Pá 7:00 - 15:30)
  • Velkoobchod