Sošky, repliky a masky z GD design

Sošky, repliky a masky z GD design

 

Každý je doma má. Aspoň jednu, malinkou, minimálně. Ať už jako talisman, dárek, vzpomínku na dovolenou, nebo prostě jen tak, pro potěchu oka i duše a jakou krásnou dekoraci. Chcete si doma či na zahradě vytvořit meditační koutek? Tak můžete začít u nás.

 

Sošky Buddhy jsou v poslední době velmi oblíbené a moderní a není divu. V dnešní uspěchané době mají mnozí z nás potřebu zvolnit, zklidnit tělo i mysl. Obklopujeme se krásnými věcmi, a mezi ně patří relaxační koutek s touto soškou. Už samotný význam slova Buddha znamená osvícení, probuzení. Bytost, která dosáhla dokonalé realizace. V jeho blízkosti se budete cítit uvolnění a pokud budete poslouchat meditační hudbu a pálit vonné svíčky a uvolníte svou mysl, tak možná i vy dosáhnete osvícení.

 

Máte sen, navštívit Afriku a přitom tušíte, že se vám možná nikdy nesplní? Nezoufejte, díky našim krásným soškám si můžete kousek Afriky utvořit i u vás doma. Nabízíme sošky a sochy afrických žen, dětí i mužů, které jsou vyrobeny z lehkého dřeva, ručně vyřezávané a propracované do nejmenšího detailu. Krásné detailní sošky buvolích rohů v černozlaté barvě, napodobeniny sloních klů, do kterých zkušená ruka řezbáře vyřezala stádo slonů. Ale také třeba sošky a sochy papoušků, buď v jednobarevné podobě, které se budou krásně vyjímat jako doplněk v moderních interiérech, tak i pestrobarevné cizokrajné ptáky, které můžete umístit kamkoliv, třeba i na terasu, kde budou skvělým oživovacím kouskem.

 

Mimo papoušků v této kategorii najdete skoro snad každé zvíře, na které si vzpomenete. Hledáte dárek pro milovníka hmyzu? Prosím, tady je naše nabídka. Úžasné plechové kobylky v zelenošedé barvě, které jen díky své velikosti napovídají, že nejsou živé, zlaté mravence, včely a různé brouky. On nich plynule přejde k různým plazům, jako jsou třeba drátěné plechové ještěrky s barevnými akcenty, stříbrní krokodýli a nebo různé ryby a rybky, ať již dřevěné ručně vyřezávané, ryby na stojánku, nebo třeba malincí keramičtí delfínci, které mohou sloužit jako milá pozornost, když jdeme na návštěvu.

 

Úžasná je také rozsáhlá nabídka našich zelených komiksových žabáků. Pokud máte kamarády se smyslem pro humor a nevíte, čím je obdarovat, koukněte sem. Žabky a žabáci v té správné zelené barvě, s očima navrch hlavy a každý s jiným motivem. Najdete tu žabáky jako vtipné kuchaře, rybáře, číšníky či nadšence do cvičení. Žabáky pracanty jako zedníky, žabáky na vytuněné mašině, ale i lenochy, kteří si rádi hoví se sklenkou vína. Žabí slečny či dámy jako učitelky, zdravotní sestřičky, nebo dámičky s kabelkou či koktejlem.

 

Úžasné tématické i dekorační sošky jsou například baletky či elegantní dámy. Hodí se prakticky všude a svým krásným vzhledem vás naladí na příjemnou atmosféru. Jsou keramické, sádrové, z polyresinu. Bílé, barevné, se stříbrným či zlatým dekorovaním, kovové s šedou patinou. Výběr už je jen na vás.

 

Velmi rozsáhlý je i výběr ze sošek a soch typických sběratelských kousků, jako jsou sloni a sovy. Říká se, že slon s chobotem zvednutým nahoru nosí štěstí a sbírka má obsahovat minimálně sedm kousků. My vám nabízíme ty on opravdu nejmenších, ať už z keramiky v různých barvách nebo vyřezávané ze dřeva, decentní i extravagantní.

30.12.2020 09:47

0 ks
Košík: 0
0 ks
  • Kontakty
  • +420 601 556 779 (Po - Pá 7:00 - 15:30)
  • Velkoobchod